Lusterko bardzo gustowne, Personalizacja starannie wykonana. Piękny prezent na różne okazje
Jestem bardzo zadowolona w 100% była taka jak chciałam
Bardzo fajna, choć poszczególne elementy mogłyby się wysuwać łącznie z życzeniami, które lepiej wyglądały by w środku niż z tyłu kartki.
lustereczko jest przepiękne, do tego można spersonalizować więc rewelacja, polecam!
Bardzo się podobała obdarowanej osobie!