Kieliszki bardzo ładne, grawer dokładnie taki jak w opisie produktu. Myślałam, ze jakość szkła bedzie trochę lepsza za taką cenę. Polecam
Świetne wykonanie, prezent idealny 😉
Wspaniały
Piękna kartka jubilata zachwycona
Bardzo dobra jakość sztućców oraz zdjęcia (mimo ostrzeżenia o słabej jakosci)