Ok
Czekoladki z personalizowanymi życzeniami to świetny pomysł na prezent! Smakują wyśmienicie, a dodanie własnych życzeń sprawia, że stają się naprawdę wyjątkowe. Idealne na każdą okazję. Zdecydowanie polecam!
Serdecznie polecam! Pralinki okazały się bardzo smaczne, a solenizantka bardzo pozytywnie zaskoczona oryginalnym pomysłem!
Piękna kartka, a do niej dołączona eko koperta. Prezentuje się jak na zdjęciu - polecamy.
Rewelacja sto gwiazdek zachwyt i uśmiech