Kartka spodobała się mężowi a to miód na serce żony od 25 lat🥳🥳
Kartka przepiękna , świetnej jakości , zdjęcie w takim formacie wyszło super
Dobre wykonanie jestem zadowolona polecam
Bardzo elegancki i pożyteczny prezent dlia kochanego..
Ok