Piękny, solidnie wykonany breloczek. Czuć w dłoni kawał dobrej roboty.
Świetna jakość, grawer dobrze widoczny, ogólnie piękna zapalniczka
Czuć w rękach jakościowy produkt.
Jak zawsze piękny
Super, polecam!