Polecam !!!Szybka dostawa produkt zgodny z opisem i zdjęciem.
Bardzo dobra, pięknie pachnie i smakuje dobrze
Roztargane i pogięte pudełko.
Klasa sama w sobie.
Ładny ręcznik .