Kubek elegancki - podobał się obdarowanej osobie, a to najważniejsze. Polecam!
Superwykonanie, ekspresowa dostawa!
Słodkości nigdy za wiele a jak jest imię i życzenia to uściski gwarantowane :)
Super prezent
Świetnie i pięknie wykonany leżak.