Fajna butelka, ładny grawer 😊
Super pieczątka, odbiorczyni prezentu bardzo zadowolona🙂
Szklanka fajna. Nie ma się do czego przyczepić ;)
Super poduszka z wypełnieniem. Nadruk bardzo ładny i pomysł na prezent dla wędkarza sprawdził się idealnie.
Mama była bardzo zadowolona