jest super
Zakupiona w formie prezentu oczywiście w celach realizacji kuchennych rewolucji, ale tak się podobała że pomysł się zrodził żeby powiesić na ścianie jako dekoracja!!
genialny ubaw
Duża, porządna deska, myślę, że nie będzie tylko dekoracją a będzie używany do serwowania przekąsek.Polecam.
Cudowna deska bardzo dziękuję i polecam 🥰