Kupuję już 5 raz, świetny drobny upominek, opakowanie dużo bardziej eleganckie niż innych podobnych produktów
Ocena pozytywna 😂
Obdarowana osoba zadowolona.
Śmieszny pomysł na prezent. Wywołał dużo śmiechu :D
Pięknie wyglądający i smakujący prezent, kiedyś,wcześniej już przeze mnie smakowany👏