Trochę krótki,ale bardzo ładnie się prezentuje . Fajnie zapakowany. Polecam
Ładnie oprawiona w grubą i lekko miękką okładkę, świetnie wydana książka
dojebany
Bardzo dobry produkt,solidnie wykonany
Bardzo ładny, porządny materiał. Możliwość dedykacji.