Kupuję już 5 raz, świetny drobny upominek, opakowanie dużo bardziej eleganckie niż innych podobnych produktów
Jak zawsze super. Pozdrawiam
Herbata na prezent, więc nie miałam możliwości spróbowania, ale bardzo ładnie opakowana.
Bardzo ładnie się prezentuje i odpowiednio zabezpieczony 😊
Kupione na prezent. Bardzo ładnie zapakowane.Niestety nie wypowiem się odnośnie jakości produktu