Idealnie pasuje do recznika
Piękna kartka
Na początku kartka przyszła bez dedykacji w środku, ale sklep wysłał mi poprawioną wersję. Jest super.
Super! Polecam, kartka elegancka, dobra jakość, ładny wydruk.
Plusem/minusem tej kartki jest to, że tylko na jednej stronie w środku jest tekst, a druga jest całkowicie pusta. Osobiście na tą drugą wkleiłam kilka zdjęć z moim przyjacielem i kartka wyglądała po prostu pięknie.