Dobre wykonanie jestem zadowolona polecam
Kubek spełnił oczekiwania.
Bardzo dobrze wykonana, przyjemny materiał.
Wygląd ok, jakość prawie też, może środkowa deseczka- przegródka mogłaby być grubsza. Poza tym polecam
polecam!