Poduszka jest ok,mocno wypchana,obdarowana osoba chyba zadowolona
Zgodnie z zamówieniem, solidnie uszyte i zapakowane
fantastyczny pomysł dla nazbyt energicznej osoby
Bardzo fajna, choć poszczególne elementy mogłyby się wysuwać łącznie z życzeniami, które lepiej wyglądały by w środku niż z tyłu kartki.
Bardzo dobra jakość. Jestem pozytywnie zaskoczona. Polecam.