Statuetka jest super !!!
Świetny prezent
jest ok może tylko gdyby 3 była owalna a nie kancasta byłoby idealnie
Bardzo dobra jakosc wykonania.
Efekt super. Mały minus - zdjęcie w podstawce niestabilne, może wypaść.