Świetny
Kupuję już drugi rok. Obdarowany jest bardzo zadowolony.
Mąż zadowolony!
Polecam super prezent dobrej jakości ładnie zapakowany
Spodziewałam się wariantu bardziej oficjalnego. Okazja emerytura więc strój powinien być z innej epoki kolor różowy też mi nie pasuje.