Fajny kubek
Podoba mi się a na pewno spodoba się solenizantowi. Sąsiad kończy 60 lat.
Mam nadzieję że się spodoba
Produkt zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona 🙌😊
Tak jak na rysunku i w opisie. Solidna skrzyneczka.