Mydełko ma piękny aromat :)
Produkt wykonany należycie.
Estetyczne, piękne opakowanie.
Bardzo ładne opakowanie, śliczne słoiczki. Elegancki prezent-(Miody polskie).Szybka dostawa. Szczerze polecam
super