Super pamiątka, kartka i koperta w stanie idealnym, bardzo dobrze zabezpieczona. Jedyne co bym zmieniła, to ograniczone miejsce na życzenia, niby jest cała strona ale trochę musiałam je skrócić. Ale to żaden problem. 😊
Pudełko pięknie wykonane, polecam.
Produkt wysokiej jakości
Wyszło przecudnie ;)
Przepiękne!