SUPER!POLECAM!
Piękna i bardzo elegancka filiżanka.
Super, ale szkoda że nie można już wczytywać obrazków na stronę 2 kartki (przynajmniej mnie się nie udało). Wcześniej była taka możliwość.
Ładnie wykonana. Robi wrażenie!
Jest git