Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że wino trafiło w gust Pani przyjaciółki i sprawiło jej radość. To dla nas ogromna satysfakcja, że prezent okazał się udany! Mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą równie udane. Zapraszamy ponownie po kolejne świetne pomysły na prezenty!
Od razu jak zobaczyłam tę kartkę, wiedziałam, że muszę dołączyć ją do prezentu dla mamy :D Świetna jakość wykonania, możliwość pełnej personalizacji, mama roześmiana :)