Zdjęcia dobrze wykonane, szkoda że nie ma możliwości wyboru białych ramek z pozycji zamawiającego.
super produkt i personalizacja
Bardzo dobrej jakości zdjecia, dziękuję
Spodobał się prezencik , dobra jakosc
Pięknie wykonany breloczek, polecam