Statuetka jest świetna, idealna. Dziękuję!
Odealny
Jestem bardzo zadowolona świetny efekt. Zrobił wrażeniePolecam!
Pięknie wygląda, jestem pewna że się spodoba <3 Polecam
Piękna kartka, schludna, bardzo dobra jakość.