Kubek bardzo fajny.
Kubek elegancki - podobał się obdarowanej osobie, a to najważniejsze. Polecam!
Super kubki, ładny napis. Obdarowani zadowoleni.
Kubek mega, szybko przyszedł, wygląda tak samo jak na zdjęciu. Projekt też zrobiony tak jak chciałam. Mama zadowolona z prezentu!
Super