Przepiękna kartka. Zaskoczyła bardzo pozytywnie obdarowanego.
Oryginalna forma życzeń urodzinowych: czekoladki i życzenia jednocześnie. Świetnie że można napisać życzenia od siebie. Zdjęcia PRZESŁANE nawet w gorszej jakości wychodzą super. Gorąco polecam
.
Leżaki bardzo dobrej jakości, materiał można zdjąć i wyprać,
Najwyższa jakość warta swojej ceny. Elegancki, starannie wykonany album, przepiękna pamiątka