Kupuję już 5 raz, świetny drobny upominek, opakowanie dużo bardziej eleganckie niż innych podobnych produktów
Super
Produkt super ale cena zbyt wysoka
Herbata na prezent, więc nie miałam możliwości spróbowania, ale bardzo ładnie opakowana.
Piękna lampka, mama bardzo zadowolona 🤩 dobrałam opcję zapakowania na prezent i nie żałuję. Bardzo serdecznie polecam, to nie pierwszy mój zakup w tym sklepie i napewno nie ostatni