Piękna i bardzo elegancka filiżanka.
Filiżanka prześliczna i elegancka
śliczna :)
Kartka dobrej jakości, jestem bardzo zadowolona.
Wszystko zgodnie z zamówieniem, kolejna zamówiona przeze mnie kartka jest super, jestem bardzo zadowolona 🙂 Polecam!