Opinie pochodzą od klientów, którzy nabyli produkt.
Opinie są weryfikowane i publikowane zgodnie z
regulaminem.
Byłabym zachwycona jak zawsze gdyby nie to, że jedno że zdjęć w kolażu, który stworzyłam, jest zdecydowanie za ciemne. W projekcie było ok. Z braku czasu nie zgłaszałam reklamacji tylko wysłałam adresatom, którzy też zwrócili na to uwagę.
super pomysł,super wykonanie, jednak otrzymalam roztopione
Bardzo ładnie wykonana poduszka, odpowiednio duża. Polecam
Kinga
Dziękujemy za pozytywną opinię! Ogromnie nas to raduje, że poduszka przypadła Pani do gustu zarówno pod względem wykonania, jak i rozmiaru. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty łączyły estetykę z wygodą. Mamy nadzieję, że będzie Pani długo służyć i uprzyjemniać chwile relaksu. Dziękujemy za polecenie i zapraszamy ponownie!
Super produkt bardzo dobrze wykonany i elegancki