Piękna księga, piękne ilustracje, twarda, bardzo dobrej jakości oprawa.
Zamawiałam już wiele razy i zawsze jestem zadowolona
Poduszka jest duza wiec fajnie ze to niejest maleństwo na igiełki i wyraźnie widać zdjęcie 😊
Kartka urodzinowa spełniła w 100% moje oczekiwania, staranne wykonanie, zdjęcia bardzo ładnie wyglądają.