Piękna i bardzo elegancka filiżanka.
Leżak jest super, nadruk wyszedł bardzo fajnie, kolory są intensywne i wyraźne. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję.
Pięknie wyglądający i smakujący prezent, kiedyś,wcześniej już przeze mnie smakowany👏
Kupiłam na prezent i jubilat bardzo zadowolony z zawartości i pięknego opakowania
Bardzo dobra jakość materiału, drewnianego stelaża oraz wydruku, kupiony na prezent- sprawił dużo radości obdarowanej koleżance. Pomimo nienajlepszej jakości zdjęcia przesłanego do wydruku - na materiale zdjęcie wygląda doskonale. To mój nie pierwszy zakup - a konkretnie trzeci leżaka , pierwszy kupiony 2-3 lata temu i nadal sprawdza się świetnie, napisy nie blakną, pomimo wystawiania na słońce, a materiał nie niszczeje. Super produkt :)