Super wykonanie i oprawa
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia! Kartka XL wyszła przepięknie – zdjęcia i życzenia zostały idealnie odwzorowane. Całość wygląda dokładnie tak, jak chciałam. Szybka realizacja i świetna jakość. Polecam!
Kalendarz wykonany bardzo staranie, pomysł świetny. Obdarowana osoba mega zadowolona. Naprawdę świetny prezent 👍
Super jakość, solenizantka bardzo zadowolona.
Schładzacze jeszcze nie używane ponieważ to prezent gwiazdkowy ale samo opakowanie robi wrażenie