Przepiękna kartka. Zaskoczyła bardzo pozytywnie obdarowanego.
Kubek elegancki - podobał się obdarowanej osobie, a to najważniejsze. Polecam!
Super pieczątka, odbiorczyni prezentu bardzo zadowolona🙂
Super jakość i wzór
Świetny prezent