Elegancki i smakowity trunek.
obdarowany zadowolony, niestety jeszcze nie widziałam
Tabliczka bardzo starannie wykonana, prezentuje się świetnie
To już kolejny ten sam zakup. To chyba nie trzeba dawać opinii...jest cudny..po prostu
Super !!