jest super
Wszystkim bardzo się podoba, a przede wszystkim właścicielowi.👍😁
Świetny kubek, osoba obdarowana zachwycona, polecam.
Super
Kupione na prezent. Bardzo ładnie zapakowane.Niestety nie wypowiem się odnośnie jakości produktu