To nie pierwszy zakup w tym sklepie, tym razem personalizowany kubek termiczny. Mina obdarowanego bezcenna. A takie prezenty z personalizacją są trafione i bezcenne.
Solidny i bardzo długo trzyma ciepło. Porządny produkt.
Zima idzie więc termos na obiadki zalecany!