Swietna kartka, ktora uzupelnilem doskonalymi zyczeniami. Szkoda, ze nie mialem zdjecia, ktore mozna wkleic. Nastepnym razem przygotuje sie lepiej bo napewno bedzie nastepny raz.
Kartka ok. Dobry wydruk
Kartka wygląda pięknie z personalizacją.
Bardzo pomysłowa kartka. Jakoś wykonania na wysokim poziomie. Możliwość personalizacji to super opcja!
Piękny prezent na urodziny przynoszący dużo radości i zachwytu.Wspaniała forma wykonania i elegancko zapakowana karta.Bardzo szybka realizacja.Polecam i dziękuję 😎😎😎😎