Kolejna kartka, kolejny zadowolony jubilat :-)
Kolejna kartka zamówiona na urodziny i kolejna zadowolona osoba.
Super prezent na urodziny, fajnie że można personalizować kartkę. Bardzo się podobała jubilatce oraz gościom.
Super jakość i wykonanie , młodzi byli zachwyceni !
Rewelacja w rzeczywistości jeszcze piękniejsza.