Serdeczne dziękuję za breloczek jest pięknie wykonany super przedmiot na prezent.Polecam wszystkim .
Świetna jakość kartki! Kapitalny pomysł! A obdarowany- aż miał łzy w oczach gdy otrzymał kartkę 🥹
Piękny, porządny brelok z eleganckim grawerem.
Brelok prezentuje się pięknie. Super, że można spersonalizować tekst. Obdarowany zadowolony.
mąż zadowolony:)