Kartka zachwyciła obdarowanych. Piękne wykonanie, wszystko zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam.
Kartka wyszła super
Dziecko bardzo zadowolone.
Super. Polecam
bardzo ładny prezent, jakość druku zdjęć fajna :) przegródka dzieląca powierzchnię w środku pudełka mocno siedzi, ewentualne wyciągnięcie lekko problematyczne