Poduszka ładna, przyjemna w dotyku. Duża, czego nie oddaje zdjęcie.
Poduszka dobrze wykonana, miękka, przyjemna. Super prezent.
Naprawdę fajny dodatek do prezentu!!!I sporo miejsca, żeby móc napisać coś od siebie!
Super prezent,obdarowany zadowolony
Bardzo fajny pomysł jako prezent na rocznicę lub urodziny.