Super
jest ok może tylko gdyby 3 była owalna a nie kancasta byłoby idealnie
Super jakość! Eleganckie!
Pudełko bardzo ładne i mocne. Myślałem że będzie delikatniejsze ale pozytywnie się zaskoczyłem.