Piękna karafka, bardzo ładny grawer, zapakowana w fajną skrzyneczkę. Jestem pod wrażeniem jakości.
Polecam,ładnie wykonana.Super prezent dla milosnika wina.szybka dostawa
SUPER
Z rzymrużeniem oka.Ok
Obdarowana osoba zadowolona