Super produkt, idealny na prezent.
Książka jest przepiękna, gorąco polecam
10
Świetny produkt, dzieci zachwycone. Można zrobić zdrowe, domowe lody!
Jedyna uwaga do zamówienia- książka miała zagięty bok okładki, który nieładnie wyglądał. NIe wiem czy to wina pakowania i dostawy czy zagięcie powstało podczas drukowania dedykacji. Poza tym bez uwag, polecam sklep.