Kupuję już 5 raz, świetny drobny upominek, opakowanie dużo bardziej eleganckie niż innych podobnych produktów
Produkt zgodny z opisem
Kartka ok. Dobry wydruk
Herbata na prezent, więc nie miałam możliwości spróbowania, ale bardzo ładnie opakowana.
Solidnie wykonana.