Produkt na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Personalizacja wykonana estetycznie
Kartka super !
Świetnie wykonany towar!
fajny pomysł tylko trochę mały wybór w temacie życzeń dla dwojga przyjaciół. Druga strona z wybranym zdjęciem jest w porządku.
Przepiękna kartka w naprawdę rozsądnej cenie. Jestem zachwycona jakością i polecam.