Kubek elegancki - podobał się obdarowanej osobie, a to najważniejsze. Polecam!
Mam nadzieję że się spodoba
Rewelacja
Rewelacja!!! Jakość grafiki świetna !!!
kubek dobrej jakości, ładny nadruk, a kawa pachnie niesamowicie smakowicie!