Kubek bardzo fajny.
Bardzo fajny prezent. Bardzo estetyczny i dobrze wykonany. Sołtys zachwycony więc ocena najlepsza.
Szybka realizacja, świetna jakość
Wewnatrz kartonu zwykly szary papier. Za tą cene warto zadbac o jakosc opakowania.