estetyczne , dobrze wykonane
Super pamiątka, kartka i koperta w stanie idealnym, bardzo dobrze zabezpieczona. Jedyne co bym zmieniła, to ograniczone miejsce na życzenia, niby jest cała strona ale trochę musiałam je skrócić. Ale to żaden problem. 😊
Kartka świetnej jakości
Rewelacja!
Wino dobre jakościowo, etykieta starannie wykonana, świetny pomysł na personalizowany prezent!