Kubek zgodny z oczekiwaniami. Idealny na prezent.
Bardzo solidne wykonanie
Schładzacze jeszcze nie używane ponieważ to prezent gwiazdkowy ale samo opakowanie robi wrażenie
Wszystko ok, polecam.
100% satysfakcji